Avukatlık Web Sitesi Tasarımı

avukatlik-web-sitesi-tasarimi

Avukatlık Web Sitesi Tasarımı

20.9.2017 10:16:23

Avukatlık ve internet her ne kadar birbiriyle bağdaştırılmayan, hatta reklam unsuru yasak olduğundan korkulacak bir konu gibi görünsede mecburiyet halini almıştır. Avukatların da birer web sayfası sahibi olması, ikinci bir ofise sahip demektir. Peki bu web saydfası, internet kimliği yada tanıtım nasıl olmalı dersek belirli şartlara uyum sağlamalı.
Unutmayınız güven, müvekkil için en önemli konulardan biridir. Çalışma şartlarınız, çalışma ortamnız, ofis lokasyonunuz dahi birer güven unsurudur. daha önce aldığınız davaları emsal olarak buradan paylaşabilirsiniz. Tüm müvekkiller işlerinin emin ellerde olduğunu düşünmek isterler. Hatta sitemizi ilk defa ziyaret eden ve bizi hiç tanımayan müvekkil adaylarımıza başarılı bir ofis olduğumuzu anlatmamız gerekir. Bu nedenle kazandığınız başarı ödülleri, mesleki ödüller var ise bunları da web sitenizde sergilemeniz gerekmektedir. Bunlar başarılarınızı anlatacaktır. Her fotoğraf, emsal dava, açıklama gerekliliği kadar sunulmalı, müvekillere tercih sebebi yaratılmalı.
Ayrıca yasa gereği avukatların web sitelerinde reklam yasağı maddelerine uyum sağlanmalıdır. Bunun sağlanabilmesi için de profesyonel ekiplerle çalışılmalı, gereklilikler yerine getirilmeli.
DigiWorks Team avukatlara özel web tasarımları ile size hizmet vermektedir. Sitenizi hazırlarken aşama aşama takip edebilirsiniz. Sosyal medya ile entegre edebileceğiniz sayfanız mobil ve diğer tarayıcılarla tam uyumludur. Tamamen güvenlikli olan web sayfanıza istediğiniz kadar fotoğraf, video, slayt, sayfa yada alt sayfa ekleyebilirsiniz. Admin panelinde kolayca yöneteceğiniz sayfanız seçeceğiniz kelimeler ışığında google gibi arama motorlarında üst sıraları hedefler. Üstelik sayfa yayına girdikten sonra da teknik desteğe devam ediyoruz.