Milletvekilliği aday adaylığı / adaylığı için seçim kampanyasında sizinleyiz.

milletvekilligi-aday-adayligi--adayligi-icin-secim-kampanyasinda-sizinleyiz

Milletvekilliği aday adaylığı / adaylığı için seçim kampanyasında sizinleyiz.

3.5.2018 12:39:43

Seçim şans değil, çalışmaktır!
İyi bir seçim kampanyası gerçekten başarı şansınızı 50% artırır.İster aday adayı olun, ister aday olun; biz sizin için internet ortamında sizin kampanyanızı yürütüp en yüksek kitleye ulaştıracağız sizi.

Neler Yapacağız?

1. İnternet sitenizi yayına koyacağız
Kendi web sitenizi yayına sokup çalışmaya hazır edeceğiz.

2. İnternet sitenize seo ( Arama Motorları Optimizasyonu )
İnternet sitenizi açtıktan sonra; ilk adım olarak sitenizi arama motorlarında ( Google , Yandex , Bing ) görünür yapıp bölgesel seo sayesinde aday veya aday adayı olduğunuz şehirde sizi ön plana çıkarırken ayrıca projelerinizi veya yapmak istediklerinizi Türkiye genelinde herkese ulaştıracağız.

3. Sosyal medya danışmanlığı
Yapacağımız bölgesel Sosyal Medya çalışması ile sizin aday veya aday adayı olduğunuz İlde ( Faceebook , Twitter benzeri ) sayfalarda doğrudan seçmeniz ile görüştüreceğiz.Anlatmak istediklerinizi doğrudan aktarmış olacağız.

4. Youtube
Eğer videolarınızı bize ulaştırırsanız, biz doğrudan sizi Youtube platformunda en yüksek izlenmeye ulaştıracağız.Özel seo tekniklerimiz ile takip edilişiniz artacaktır.

5. Anlık olarak İl'inizde internet ortamında durumu inceleme
Yapacağımız özel yazılım sayesinde internet ortamında güncel haber , yazıları takip edip gereğinde yeni fikirler ile sizi bir adım öne taşıyacağız.

6. Hedef odaklı çalışma
Unutmayın önemli olan hedef odaklı çalışma.Bizim yapacağımız en önemli adımımız sizi ilinizde ön plana çıkarmak ve bu konuda çok iyi olduğumuzu biliyoruz.Fakat bölgeniz dışında sizi ayrıca Türkiye genelinde ön plana çıkaracağız.Bu sayede hedef odaklı çalışma sizi gerek aday adaylığı zamanında ve gerek adaylık sürecinde ön plana çıkaracak.

Daha bir çok konuda yanınızdayız! DigiWorks Team ekibi sizin seçim kampanyanız için hazırdır!

İletişim için

Telefon : +90 850 577 76 70
E-Mail : info@digiworksteam.com


website : www.abshellyazilim.com - www.digiworksteam.com