Gelinlik Web Sitesi Tasarımı

gelinlik-web-sitesi-tasarimi

Gelinlik Web Sitesi Tasarımı

20.9.2017 10:01:06

Değişen ve büyüyen popülasyonla beraber, geçen yıllar içerisinde değişen trendler beraberinde yeni beklentileri de ortaya çıkarır. Bu beklentiler moda dünyasını sürekli bir değişime ve yenilik getirmeye iter. Bu yenilikleri teknoljiyle harmanlayarak müşteriye sunmak, piyasayı araştırıp günün popüler görüşlerine yeni yaratıcı fikirler getirerek dikkat çekmeyi gerektiriyor. Günümüzde, global isim yapan firma ve markalar bunu en iyi şekilde sağlayabilenlerdir.
Teknoloji sayesinde tüm sınırlar aşılarak, 7/24 açık mağazalar yaratıldı. İstenilen saatte mekan farketmezsin bir kaç tık ile mağaza gezip, alışveriş yapabilir hale geldik. Elbette bu bir kaç tık için markanın ya da firmanın web üzerinde güven vermesi ve müşteri çekebilmesi gerekir. Bunu sağlamanın şartı, kurumsal ve özgün olmaktır. Ne kadar farklıysanız o kadar dikkat çeker, ne kadar kurumsalsanız o kadar güven sağlarsınız. 
Söz konusu gelinklik olunca tabii ki işler bir basamak yukarıya taşınıyor, tüm modadan sıyrılarak tek başına bir sektör yaratıyor. Pek fazla renk seçeneğinin omayışı firmaları zorluyor gibi görünsede son yıllarda bunlar aşıldı. Binbir kumaş, dantel çeşitleriyle gelinlik modelleri artarak piyasaya sürüldü. Hayalleri süsleyen tasarımlar gerçeğe dönüşerek yüzü gülen müşteri kitlesi oluşturmak işin en önemli parçası oldu. Fakat günümüz şartlarında, özellikle çalışan kesim mağaza gezme model beğenme fırsatı yaratamadığından, web koşarak yardıma yetişti ve gelinlik marka ve mağazalarının 2.kapısı oldular. Gelinliklerini tanıtmak, firmanın kimliğini ve vizyonunu ortaya koymak adına web sayfaları önem arz etmeye başladı. Fakata- bir web sayfası yaratmak, markayı tanıtmak oldukça zorlaştı. Piyasa analizi, trend takibi, potansiyel müşterilerin beklentisi üzerinde araştırmalar yaparak cezbedici görünmek, güven sağlamak gerekiyor.
DigiWorks Team olarak Gelinlik markalarına özel web sayfaları tasarımlarımızı hizmetinize sunuyoruz. Tamamen markanıza ait ve güvenli sayfalarınızı hazırlarken aşama aşama takip edebilirsiniz. SEO çalışmları yaparak sayfanızın arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlıyoruz. Web sayfanızı sosyal medya hesaplarınızla entegre edebiliyor, istediğiniz kalıba sokabiliyoruz. İstediğiniz kadar yazı, kategori, başlık, sayfa,alt sayfa, video, fotoğraf ve slayt paylaşabilirsiniz. Sayfa yönetimi için hazırlanan admin panelinden istediğiniz tüm değişiklikleri istediğiniz saatte istediğiniz yerden yapabilirsiniz. Mobile de uyumlu olan web sayfanız yayına girdikten sonra teknik desteğe devam ediyoruz.