Batman Web Tasarım

batman-web-tasarim

Batman Web Tasarım

15.9.2017 10:55:32

Hasankeyf kalesi ile bilinen Batman, Dicle nehrinin aktığı topraklarda, doğu anadoluda konumlanmıştır. Hasankeyf’in ne zaman kurulduğu tam olarak bilinememektedir. Şehrin jeopolitik yapısı çok eski bir yerleşim merkezi olduğu ihtimalini kuvvetlendirmektedir.Bugün bile zaman zaman bazıları mesken olarak kullanılan çok sayıdaki mağaralar, insanların çok eski çağlarda burada yerleştiklerini göstermektedir. Bölgeyi yaşatan Dicle Nehri, iklimini de etkilemektedir. 4000’i aşkın mağaranın bulunduğu bu bölge dünyada benzeri az bulunan bir doğa harikasıdır. Batman, İluh adlı bir köy iken 1937 yılında bucak olmuştur. Adı 1950 yılında Batman Çayı’ndan dolayı Batman olmuştur. 1957 yılında Siirt iline bağlı ilçe olan Batman, 1990 yılında il olmuştur. Bol yağlı et yemekleri, hamur işleri, yöreye özgün çorbalar, tiftik kıçıl denilen ve çamurdan yapılmış ocaklarda pişirilen tandır ekmeği ve taş ekmeği Hevranın tadına doyum olmaz.
Batman'ın ekonomisi, Raman Dağında çıkarılan petrole dayanır. Türkiye'nin petrol ihtiyacının % 20'si buradan karşılanır. Petrolün bir kısmı Batmandan İskenderuna boru hattı ile Yumurtalık bölgesine gönderilmektedir. Şehirde petrol rafinerisinden başka büyük sanayi fabrikası yoktur. Tuğla fabrikaları, yem fabrikaları, mercimek fabrikaları, çırçır fabrikaları, bisküvi fabrikaları özel sektöre ait olup, küçük işletmelerdir. Sanayisi gelişme aşamsında olan şehrin günümüz ticaretine ayak uydurması için internet teknolojilerini de takip etmesi, ve firmaların kendine yer bulması gerekmektedir. Batman Web Tasarımı ve Batman SEO Hizmetleri veren firmalar arasında yer alan firmamız DigiWorks Team ile doğru hizmeti almak mümkün. Batman Web Tasarımı ve Batman SEO Hizmetleri veren DigiWorks Team mobil arayüz ve uygulamalar, web tasarım ve yazılımları, Seo hizmeti ile sitelerin arama motorlarında firmanızın üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.
Markanızın ve firmanızın Batman Web Tasarımı ve Batman SEO Hizmetleri konusunda doğru adımları atması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.