Giresun Web Tasarım

giresun-web-tasarim

Giresun Web Tasarım

15.9.2017 11:14:34

Giresun, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde bir yarımada üzerine kurulmuştur. Giresun, Anadolu'nun kuzeydoğusunda, yeşille mavinin kucaklaştığı Karadenizin önemli kentlerinden birisidir. Doğal ve tarihi değerler açısından turizme oldukça elverişli olan Giresun'un ormanları, yaylaları ve akarsuları ilgi çekicidir. Kendine has mutfağı karadeniz kültürünü yansıtmaktadır.
Giresun ilinin ekonomisi tarıma (fındığa), balıkçılık ve tarım sanayisine dayanır. Çalışan nüfusun yüzde 80’i tarımla uğraşır.
 Dünyada fındık ihracatında Türkiye ilk sırada olup, Türkiye’de yetişen fındığın da yüzde 25’ine yakınını Giresun karşılar. 
Bu sektörde ilerleme kaydetmek için gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve sınır tanımayan web üzerinde yer almak elbetteki doğru Giresun Web Tasarımı ve Giresun SEO Hizmetleri ile mümkün olacaktır. DigiWorks Team olareak bizler Giresun Web Tasarım ve Giresun SEO Hizmetleri firmaları arasında yer almaktayız. Sizler için mobil arayüz ve uygulamalar, web yazılımları, web tasarımları ve sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için SEO Hizmeti sağlıyoruz. Sizlerde firmanızı web de dünyaya duyurmak ya da özgünlük yaratmak adına doğru Giresun Web Tasarımı ve Giresun SEO Hizmetleri ni almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.