Hakkari Web Tasarım

hakkari-web-tasarim

Hakkari Web Tasarım

15.9.2017 11:20:51

Hakkari ili doğuda İran, güneyde Irak, batıda Şırnak, kuzeyde de Van illeri ile çevrili olduğundan birçok topluluğun ilgisini çekmiş ve birçok medeniyete vatan olmuştur. Paleolitik döneme uzanan tarihi ile eşsiz dokusu şehri hergüm yeniden aydınlatmaktadır.Yöreye özgü yemek çeşidi olarak pirinç, darı veya bulgur karışımı bir nevi katı ayran çorbası olan gulul, bir çeşit işkembe ve bağırsak dolması olan kepaye adı verilen yemekler mutfağında barınır.
En az gelişmiş illerimizden biridir. Çalışanların  % 90’ı tarımla (hayvancılık ve ormancılıkla) uğraşır. Son bir kaç yıldır devlet eliyle iyileştirme yapan şehir gelişime ve yatırıma açıktır. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak zorundadır. Bu açıdan en önemli unsurlardan biri olan web için, firmamız DigiWorks Team sizlere doğru ve kaliteli hizmeti sunar. Bu bağlamda Hakkari Web Tasarım ve Hakkari SEO Hizmetleri konusunda hizmet veren firmamız mobil arayüz ve uygulamaları, web tasarım ve yazılırmları ile sitelerin arama motorlarında sizleri üst sıralara taşıyabilmektedir.
Sizlerde Hakkari Web Tasarım ve Hakkari SEO Hizmetleri  konusunda doğru ve gerekli adımları atmak için DigiWorks Team ile iletişime geçebilirsiniz.