Kahramanmaraş Web Tasarım

kahramanmaras-web-tasarim

Kahramanmaraş Web Tasarım

15.9.2017 11:23:48

Kahramanmaraş, Akdeniz Bölgesi ile Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri' nin birleştiği yerde bulunmaktadır. Dünyanın sayılı madalyalı şehirlerinden biri olan Maraş' a Kurtuluş Savaşı sırasında halkın gösterdiği direnişten dolayı 7 Şubat 1973' den itibaren TBMM tarafından Kahramanlık ünvanı verilerek adı Kahramanmaraş olarak değiştirildi. Kahramanmaraş' ta kültürel değerlerin bir öğesi de yemek ve tatlılardır. Kış için tarhana, bulgur, dövme, nişasta hazırlanır ve biber, patlıcan, kabak, bamya ve fasulye gibi yiyecekler kurutularak saklanır. Tatlı olarak ünlü Maraş dondurmasını unutmamak gerekir. Fıstık ezmesi, un sucuğu, pestil sucuğu, hapısa yörenin bilinen diğer tatlılarıdır. 
Kahramanmaraş ekonomisi tarıma ve tarıma dayalı imalat sanayii ile ticarete dayanır. Ekonomi gücünün % 80’i tarım, ormancılık, hayvancılık ve avcılıkla uğraşır. İl gelirinin yarısı tarımdan elde edilir.  Kahramanmaraş mâden bakımından çok zengindir. Linyit rezervi 3,5 miyar tondur. Bir milyon m2lik bir sahaya 1973’te temeli atılan sanâyi sitesinde 600 iş yeri tamamlanmıştır. Afşin-Elbistan Termik Santralı tam kapasiteyle çalışmaya başladığında senede 8,1 milyar kwh elektrik üretecektir.
Henüz gelişim aşamasında olan sanayi ve ticareti göz önüne alındığında Kahramanmaraş bu konumunun getirdiği farkındalık ile web üzerinde bir isme ve özgünlüğe sahip olmak, doğru SEO hizmeti ve Web Tasarımı ile gerçekleşmektedir. Kahramanmaraş Web Tasarımı ve Kahramanmaraş SEO Hizmetleri veren ekibimiz DigiWorks Team bu noktada ihtiyacınız olan profesyonellikle çalışmaktadır.
Kahramanmaraş Web Tasarım firmaları arasında konumu bulunan ekibimiz Kahramanmaraş SEO hizmetleri yanı sıra, mobil arayüz ve yazılım, web sitesi, sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer alma gibi hizmetleri sağlamaktadır. Böylece firmnızın gereken değere sanal pazar üzerinde de kavuşmasını sağlıyoruz. Sizler de Kahramanmaraş Web Tasarım veKahramanmaraş SEO Hizmeti konusunda  bizlerle iletişime geçebilirsiniz.