Kars Web Tasarım

kars-web-tasarim

Kars Web Tasarım

15.9.2017 11:28:39

Kars ili Doğu Anadolunun kuzeydoğu kesimlerinde yer almaktadır. Araştırmalardan Kars tarihinin Cilalı Taş Devrine kadar indiği anlaşılmaktadır. 1514 yılında Yavuz Sultan Selim bölgeyi fethettikten sonra Osmanlı İmparatorluğuna katmıştır. Kaşarı ve balının yanı sıra, Kars zengin ve renkli bir mutfağa sahiptir. Yöreye özgü belli başlı yemekler; umaç helvası, elma dolması, hörre (un) çorbası, evelik adlı bitkiden yapılan evelik aşı, ekmek üzerine kızgın yağ ve yoğurt dökülerek yapılan ekmek aşı, pişi, kuymak.
Kars ilinin ekonomisi tarım, hayvancılık ve ormancılığa dayanır. Çalışanların % 85’i bu sektörlerde çalışır ve şehir ekonomisinin % 60’ı bu sektörlerden elde edilir. Sanayi, turizm ve ticaret sektörü yeni yeni gelişmektedir. 
Yeni gelişen sektörlerin en önemli unsurlardan birisi network ve web tanıtmlarıdır. Gelişen ihracat pazarı ve büyüyen ekonomisiyle, Kars Web Tasarımı ve Kars SEO hizmetleri konusunda doğru yardımı almakta önemlidir. Dünyaya açılmanın en önemli ayağı artık web üzerinde yaratılan farklılık ve kalite unsurudur. Kars Web Tasarımı ve Kars SEO Hizmetleri veren firmalar arasında yer alan DigiWorks Team sizlere doğru hizmeti sunmaktadır. Web tasarımı, mobil uygulama, arayüz, web yazılımı ve sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.
Sizlerde Kars Web Tasarımı ve Kars SEO Hizmetleri konusunda Digiworks Team ile özgünlük yaratarak web de yerinizi alabilirsiniz.