Kastamonu Web Tasarım

kastamonu-web-tasarim

Kastamonu Web Tasarım

15.9.2017 11:29:06

Kastamonu ve çevresinde ele geçen buluntular, ilk yerleşimin Paleolitik Döneme dayandığını göstermektedir. Eski bir yerleşim merkezi olan Kastamonu il merkezi ve ilçelerinde bir çok eski eser ziyarete açıktır. Zımbıllı Tepe Höyüğü (Pompeipolis), Kastamonu Kalesi, İsmail Bey Külliyesi bunlardan yalnızca bir kaçıdır. İl merkezinin Akmescit, Hepkebirler, Atabey ve İsmailbey mahallelerinde özgünlüğünü yitirmemiş, geleneksel Türk evi ve yakın dönem Osmanlı sivil mimarisi örnekleri bulunmaktadır. 
Kastamonu ili zengin bir mutfağa sahiptir. Her pazar fırınlarda pastırmalı ekmek veya etli ekmek yaptırılır. Tarhana çorbası, ana-kız çorbası, ecevit çorbası, külbastı, mıklama, kapatma, kavurma, erişte, köle hamuru, banduma, kaygana, cırık, biryan kebabı, mantı, haluçka, simit tiriti, mısır çöreği, baklava, kaşık helvası, pekmezli un helvası, çekme helva, hasüde yörenin sevilen yemek ve tatlılarındandır. Kastamonu ekonomisi geniş ölçüde tarıma dayanır. Ekonomik gelirin % 40’ı tarımdan sağlanır. Sanayi son yıllarda gelişmeye başlamıştır. Türkiye’nin orman bakımından zengin bölgelerinden biridir. Ormancılık gelişmiştir.
Yeni gelişen sektörlerin en önemli unsurlardan birisi network ve web tanıtmlarıdır. Gelişen ihracat pazarı ve büyüyen ekonomisiyle, Kastamonu Web Tasarımı ve Kastamonu SEO hizmetleri konusunda doğru yardımı almakta önemlidir. Dünyaya açılmanın en önemli ayağı artık web üzerinde yaratılan farklılık ve kalite unsurudur. Kastamonu Web Tasarımı ve Kastamonu SEO Hizmetleri veren firmalar arasında yer alan DigiWorks Team sizlere doğru hizmeti sunmaktadır. Web tasarımı, mobil uygulama, arayüz, web yazılımı ve sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.
Sizlerde Kastamonu Web Tasarımı ve Kastamonu SEO Hizmetleri konusunda Digiworks Team ile özgünlük yaratarak web de yerinizi alabilirsiniz.