Konya Web Tasarım

konya-web-tasarim

Konya Web Tasarım

15.9.2017 11:43:07

Kültürün, maneviyatın ve medeniyetin buluştuğu şehir olarak Konya İç Anadoluda konumlanmıştır. MÖ 7binlere dayanan tarihi, Mevlana ve Nasreddin Hoca gibi kişilerinde memleketidir. On dokuzuncu asra kadar Konya, Karaman eyâleti olarak idâre edildi. Tanzimâttan sonra Konya eyâlet oldu. Fâtih Sultan Mehmed Han, Konya için “Sultanlar Beldesi” demiş ve büyük önem vermiştir
Tayga, Mercimekli Oğmaç, Arapaşı,Tandır, Bamya, Fırın Kebabı, Etliekmek, Çullama, iki bıçak arası ciğer, Topalak Köfte, Cella, Zülbiye (Papaz Yahisi), Patlıcan Bayıltan, Lahana Kapaması, Patlıcan Böğürmesi, Çöpleme. Kıkırdaklı Börek, Tandır Saç Tatar Böreğini geleneksel yemekler arasında sayabiliriz. 
Yaklaşık 2 milyonluk nüfusu ile Konyanın ekonomisi tarıma ve özellikle buğday tarımına dayanır. Türkiye’nin buğday ambarı sayılır. Konya genişleyen işyerleri ile sanayi şehri halini almaktadır. Sanayi tarıma dayalı olarak gelişmektedir. Sanayileşme 1960’dan sonra hızlanmıştır.
Konya Web Tasarım ve Konya SEO Hizmeti ile farklılığını ortaya koyarak  okyanus ötesi dahi adını duyurmaya devam etmiştir. İşte tam bu noktada DigiWorks Team olarak bizler Konya Web Tasarım ve Konya SEO Hizmetleri konusunda profesyonel çalışmalar yapmaktayız. Web üzerinde ihtiyacınız olanı belirleyip gerekli arayüz, yazılım, mobil uygulama ve arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak hizmetler veriyoruz. Sizler de markanızın ve firmanızın Konya Web Tasarım ve Konya SEO Hizmetinin doğrusunu kullanarak webde yerini alsın istiyorsanız DigiWorks Team ile iletişime geçebilirsiniz.