Kütahya Web Tasarım

kutahya-web-tasarim

Kütahya Web Tasarım

15.9.2017 11:43:42

Ege bölgesinin iç batı anadolu bölümünde bulunan Kütahya, doğal güzellikleri, termal turizmi, çini ve porseleni ile ünlüdür. MÖ 3Binli yıllara uzanan tarihi nedeniyle görülecek tarihi yerleri oldukça fazladır. Kütahya' nın antik çağda ilk ev sahipleri Friglerdir. Kütahya daha sonra Roma, Bizans, Germiyanoğulları , Osmanlı egemenliğine girmiştir. Kütahya' da egemen olan bütün uygarlıklara ilişkin çok sayıda eser bulunmaktadır. Özellikle Frig Vadisi adı verilen ilin doğusundaki Türkmen Dağı eteklerindeki alan, bu eserler açısından çok zengindir. Ilıbada Dolması, Kabak Kabuğu Kavurması ve Soğan Dolması, Cimcik, Tosunum, Gökçimen Hamursuzu, Küpeti, Göveç ve Tirit,  Güllaç, Cendere ve Ev Baklavası mutafğından birkaç lezzet örneği olarak sayılabilir.
Çinileri ve porselenleri dünyaca ünlü Kütahya' da el sanatları da hala üretimini sürdürmektedir. Tabakçılık, urgancılık, hasırcılık, ağdacılık, yemenicilik, semercilik, nalbantlık, saraçlık gibi yok olmak üzere olan el sanatlarının son temsilcileri Simav ilçesinde bulunmaktadır.İlin ekonomisi tarım ve sanâyiye dayanır. Ekonominin  % 70’i tarım, hayvancılık, ormancılık, avcılık ve balıkçılığa dayanır. Gelirin % 30’u tarımdan elde edilir. Verimli ovalarda çeşitli ürünler yetişir. Çalışan nüfusun % 20’ye yakını madencilik, imalat ve inşaat sanayisi ile uğraşır. Madencilik, enerji üretimi ve imalat sanayisinde önemli gelişmeler kaydedilmiştir.
Kütahyada web üzerinde bir isme ve özgünlüğe sahip olmak, doğru SEO hizmeti ve Web Tasarımı ile gerçekleşmektedir. Kütahya Web Tasarımı ve Kütahya SEO Hizmetleri veren ekibimiz DigiWorks Team bu noktada ihtiyacınız olan profesyonellikle çalışmaktadır.
Kütahya Web Tasarım firmaları arasında konumu bulunan ekibimizKütahya SEO hizmetleri yanı sıra, mobil arayüz ve yazılım, web sitesi, sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer alma gibi hizmetleri sağlamaktadır. Böylece firmnızın gereken değere sanal pazar üzerinde de kavuşmasını sağlıyoruz. Sizler deKütahya Web Tasarım ve Kütahya SEO Hizmeti konusunda  bizlerle iletişime geçebilirsiniz.