Lojistik Web Sitesi Tasarımı

lojistik-web-sitesi-tasarimi

Lojistik Web Sitesi Tasarımı

20.9.2017 09:54:20

Değişen teknoloji ile, yenilenen ticari şartlar, oluşan yeni müşteri portföyü, hergün daha da genişleyen sanal pazar ve bitmek bilmeyen rekabet ve piyasanın gerekliliği haline gelen kurumsallık... Bu başlıkların tümünü etkileyen teknoljinin bir basamağı olarak internet, özellikle kurumsal kimliğin ve müşteri portföyünün oluşmasında en önemli etkendir. Sektörünüz ne olursa olsun, internette; yani web de yarattığınız kimlik sizin global görüntünüz olacaktır.
Bu şartlar altında lojistik firmaları, diğer firmalar ile ortak çalışmak, referans almak ve herşeyden önemlisi güvenilirliğini ispatlamak durumandadır. Bunu web de sağlamak için belirli kalıpların ötesine geçerek çalışmak gerekir. Tasarım aşamasında lojistik sektörü araştırılıp, istatiksel veriler doğrultusunda çalışılmalıdır. Belirlenen müşteri portföyü, lokal ya da genel hedef için teknolojinin tüm imkanları kullanılmalı. Özgün tavır ve yaratıcılık her adımda kullanılmalı. Lojistik firmaları, kullandıkları yöntemleri, iletişim yöntemlerini ve gerekli tüm bilgileri açık ve kurumsal bir dil ile iletmelidir. Mobil dahil kolayca ulaşılabilir olmalıdır. Lojistik hizmete ihtiyaç duyan tüm marka ve firmalarla  her koldan iletişim kurulabilmeli, sanal pazar ve kimlik korunarak devam ettirilmelidir.
Lojistik firmalarına özel web tasarımları ile DigiWorks Team bunları sağlayabilecek profesyonellikle çalışmaktadır. Web tasarımı denince akla gelen kalıpların ötesindeki yaratıcılıkla, tam güvenlikli siteler hazırlıyoruz. Özgün, farklı ve orjinal web sayfanız istekleriniz doğrultusunda şekillenirken tüm aşamaları takip edebiliyorsunuz. İstediğiniz kadar sayfa ve alt sayfa, kategori, fotoğraf, video, makale ve yazınlar paylaşabilir, sosyal medya ile entegre edebilirsiniz. Özel olarak talep edeceğiniz tüm uygulama ve arayüzleri sayfanıza ekliyoruz. Mobilde de görülebilen sayfanızı google gibi arama motorlarında, seçeceğiniz anahtar kelimeler ile üst sıralarda görünmesini sağlayan çalışmaları yapıyoruz. Kullanımı oldukça basit olan admin paneli sayesinde sayfanızda istediğiniz değişikliği, istediğiniz saatte yapabilir, kolayca yenilik ekleyebilirsiniz. Sayfa istatistiklerini kontrol edebilir, güncelleme yapabilirsiniz. Sayfanız hazırlanıp, teslim edildikten sonra da teknik desteğe devam ediyoruz.