Malatya Web Tasarım

malatya-web-tasarim

Malatya Web Tasarım

15.9.2017 11:44:10

Türkiyenin 10 yılda en çok gelişen 2 şehri olan Malatya, doğu anadoluda konumlanmıştır. Kayısı diyarı olarak bilinen şehir için yapılan araştırmalar ve arkeolojik kazılar sonucunda, tarihi geçmişi Paleolitik Çağa kadar uzanan, M.Ö. 7bin yıllarında iskanın başladığı anlaşılmıştır. Yöre, daha sonra Hitit, Asur, Urartu, Pers, Roma, Bizans, Arap, Selçuklu ve Osmanlı egemenliklerini yaşamıştır.
Ayrıca kebaplardan, tatlılara kadar birçok yerde kullanılan kayısı ve ürünlerinin, damak lezzetinde önemli bir yeri vardır. Yerel mutfağın gözde yemeklerinden kağıt kebabı ve içli köftenin ise tadına doyum olmaz.
Malatya ilinin ekonomisi tarıma ve tarıma dayalı sanâyiye dayanır. Çalışan nüfusun % 70’i tarım, hayvancılık, balıkçılık, ormancılık ve avcılıkla uğraşır. Senelik brüt gelirin) % 35’i tarımdan ve % 20’si sanayiden, % 12’si devlet hizmetlerinden sağlanır. Kayısısı dünyaca tanınır. Kayısı ağacı sayısı 4 milyon civarındadır. Türkiye’de yetişen kayısının % 40’ı Malatya’da yetişir. Üretilen kayısının % 95’i ihraç edilir. İri taneli Napolyon kirazı da meşhurdur. 
Türkiye ekonomi ve ticaretini en önemli merkezlerinden olan Kayseri bu konumunun getirdiği farkındalık ile web üzerinde bir isme ve özgünlüğe sahip olmak, doğru SEO hizmeti ve Web Tasarımı ile gerçekleşmektedir. Malatya Web Tasarımı ve Malatya SEO Hizmetleri veren ekibimiz DigiWorks Team bu noktada ihtiyacınız olan profesyonellikle çalışmaktadır.
Malatya Web Tasarım firmaları arasında konumu bulunan ekibimiz Malatya SEO hizmetleri yanı sıra, mobil arayüz ve yazılım, web sitesi, sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer alma gibi hizmetleri sağlamaktadır. Böylece firmnızın gereken değere sanal pazar üzerinde de kavuşmasını sağlıyoruz. Sizler de Malatya Web Tasarım ve Malatya SEO Hizmeti konusunda  bizlerle iletişime geçebilirsiniz.