Manisa Web Tasarım

manisa-web-tasarim

Manisa Web Tasarım

15.9.2017 11:44:41

Ege bölgesinde yer alan Manisanın bazı kaynaklardan şehrin ve yöresinin tarihinin M.Ö. 3000 yıllarına kadar indiği, Tantalis ve Spylos Magnesiası gibi adlarla anılan yerleşimlere sahne olduğu bilinmektedir. Et ve süt ürünleri de ana besinler olmakla beraber, Manisa mutfağının temelini sebze ve meyveler oluşturmaktadır. Bazı yemeklerle pide ve börek gibi hamur işlerinde sebzeler ve değişik bitkilerin et ile birlikte kullanıldığı görülür. 20 den fazla antik kent içeren şehir osmanlı döneminde manisa sancağının geleceğii padişahlarına yönetimi öğrenmelerini sağlaması b uranınhala şehzadeler şehri olarak anılmasına vesiledir.
Manisa ilinin ekonomisi tarım ve sanâyiye dayanır. Ekonomik gücün % 35’i tarımdan, % 30’u sanâyiden elde edilir. Çalışan nüfusun % 75’i tarım ve ormancılıkla uğraşır. % 10’u sanayi sektöründe çalışır. Manisa sanayi bakımından ileri, madencilikte zengin, tarımda ise Türkiye’de en çok üzüm, pamuk, tütün ve zeytin yetiştiren bir ildir. Tarımda zirveye çıkan Manisa, sanayi ve turizmde de zirveye doğru tırmanmaktadır. Kehribar renkli çekirdeksiz üzümü dünyâca meşhurdur. Kırkağaç kavunu ile Kula, Demirci ve Gördes halıları isim yapmıştır. Soma Termik A. B. Santralleri Türkiye’nin büyük ve önemli enerji istihsal merkezlerinden biridir. Senede 4,4 milyar kwh elektrik üretilmektedir.
Manisa Web Tasarım ve Manisa SEO Hizmetleri veren firmalar arasında yer alan DigiWorks Team bu alanadaki tüm ihtiyaclarınıza cevap bulmaktadır. Manisa Web Tasarım ve yazılımları, mobil arayüz ve uygulamaları, Manisa SEO Hizmeti ile sitelerin arama motorlarında sizi, markanızı ve firmanızı üst sıralara taşıyarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Sizlerde Manisa Web Tasarım ve Manisa SEO Hizmetleri doğru ve kaliteli hizmeti almak istiyorsanız DigiWorks Team ile iletişime geçebilirsiniz.