Mardin Web Tasarım

mardin-web-tasarim

Mardin Web Tasarım

15.9.2017 11:45:16

Doğunun medeniyet beşiği, gece gerdanlık gündüz mezarlık tasviri ile anılan Mardin, Türkiyenin güneydoğusunda konumlanmış bir büyükşehirdir. Halkın sosyolojik yapısının zenginliğiyle tam manasıyla hazinedir. Mardin'de, farklı dini inanışlar paralelinde, sanatsal açıdan da tarihi değeri olan camiler, türbeler, kiliseler, manastır ve benzeri dini eserler barındırmaktadır. Mardin, İpek Yolu güzergahında olup, 5 han ve kervansaray mevcuttur.
M.Ö.5 binlerden başlayarak klasik anlamda yerleşim gören Mardin Sümer, Akad, Babil, Mitaniler, Asur, Pers, Bizans, Araplar, Selçuklu, Artuklu, Osmanlı Dönemi'ne ilişkin bir çok kültürü bünyesinde harmanlayabilmiş önemli bir açık hava müzesidir.
Mardin'in çok özel yöresel yemekleri mevcuttur. Özellikle kıbbe, çiğ köfte, keşkek, zerde, cevizli sucuk, helva çeşitleri, cevizli tatlılar yenebilir. Mardin ilinin ekonomisi geniş ölçüde tarıma dayanır. Fakat tarımda teknoloji henüz kullanılmaya başlanmıştır.. Faal nüfûsun % 80’ine yakını tarım sektöründe çalışır. Sanayisi az gelişmiştir. Gelişim aşamasında olan şehir gelişen teknolojiye ayak uydurmak zorundadır. Bu açıdan en önemli unsurlardan biri olan web için, firmamız sizlere  Mardin Web Tasarım ve Mardin SEO Hizmetleri DigiWorks Team sizlere doğru ve kaliteli hizmeti sunar. Mardin Web Tasarım ve Mardin SEO Hizmetleri konusunda hizmet veren firmamız mobil arayüz ve uygulamaları, web tasarım ve yazılırmları ile sitelerin arama motorlarında sizleri üst sıralara taşıyabilmektedir.
Sizlerde Mardin Web Tasarım ve Mardin SEO Hizmetleri  konusunda doğru ve gerekli adımları atmak için  DigiWorks Team ile iletişime geçebilirsiniz.