Muş Web Tasarım

mus-web-tasarim

Muş Web Tasarım

15.9.2017 11:55:17

Fırat Havzası içinde kalan Muş tarihinin Urartular' dan öncesi bilinmemektedir. Hıristiyanlığın yayılmasıyla bölgede kökten değişiklikler olmuştur. Türklerin egemenliğiyle Türk–İslâm kültürü yayılmaya başlamıştır. 1071 Malazgirt Savaşı da Muş sınırları içinde gerçekleştirilmiştir. Yöreye egemen olan bazı Türkmen boylarının izleri de görülmektedir. Muş zengin bir mutfağa sahiptir. Hayvancılığın etkisiyle et, yöre beslenmesinde temel öğe durumundadır. Başlıca yemekleri; Muş köftesi (hafta direği), domatesli lahana dolması (kırkçikli kelem dolması), hez (hasut) dolması, çorti, keşkek, cavbelek, mırtöge ve hersedir.  Muş’ ta halıcılık, kilimcilik, keçecilik, hasır örmeciliği, boncuk- dantel oyacılığı ve çorap örmeciliği yaşatılan geleneksel el sanatlarıdır.
Muş ekonomisi tarıma dayanır. Sanâyi gelişme aşamasındadır. Çalışanların % 85’i tarımla uğraşır. Tarla tarımı hayvancılıktan sonra gelir. “Velikanı” peyniri ve kilimi (geometrik şekilli) meşhurdur. 
Bizler bu aşamada Muş Web Tasarım ve Muş SEO Hizmeti konusunda DigiWorks Team olarak tüm ihtiyaçlarınızı belirleyerek kısa sürede sizleri hayal ettiğiniz noktaya taşıyoruz. Muş Web Tasarım ve Muş SEO Hizmetleri firmaları arasında yer alan DigiWorks Team profesyonel ekibi ile mobil uygulama ve arayüz, web tasarımı, SEO hizmeti ile sitelerin arama motorlarında markanızı ve  firmanızı üst sıralara taşıyacaktır. Sizlerde doğruMuş Web Tasarım ve Muş SEO Hizmetlerini almak için DigiWorks Team ile iletişime geçiniz.