Pastane Web Sitesi Tasarımı

pastane-web-sitesi-tasarimi

Pastane Web Sitesi Tasarımı

20.9.2017 09:55:04

Günümüz teknolojisini avantaja çevirmek, müşteri potansiyelini arttırarak dünyaya açılmak, yeni fırsatları tanıtmak ve tanımak, tek tıkla okyanus ötesine ulaşmak gibi daha birçok amaç için kullanılan web, artık hayatımızın her yerine yayılmış durumda. Hatta mutfakta annelerimiz meşhur tarif defterleri yerine web sayfalarını, blogları ve sosyal medyayı kullanarak yeni tarifleri keşfetmekteler. Hatta yüzlerce restoranta, pastanaye tek tıkla kolayca ulaşabilmektedirler.
Konu gıda olunca ilk şart tabii olarak sağlıklı ve güvenli olup olmadığı konusu oluyor. Kişiler internette tadı ve kokuyu alamdıkları için doğal olarak firmanın ya da markanın kurumsallığı ile bu güveni sağlıyor, algılıyorlar. Paylaşılan fotoğraflar, yazılar, yeri ziyaret eden ya da daha evvel alışveriş yapan müşterilerin memnuniyeti, marka ya da firmaya ait belge ve ödüller dahi burada etkili oluyor. Ve tabi ki özgünlük. Web sayfanınızın tasarımındaki özgünlüğünüz ve farklılığınız ile yer edinirsiniz. Çok tıklanma çok referans demektir ve bu web de güvenli ve kabul gören anlamına gelir. Üstelik rekabet dolu sanal pazarda yer edinmek için profesyonel çalışmak, sektörü ve gerekliliklerini iyi analiz etmek gerekir. Bunu sağlayabilmek için yine profesyonel firmalar ile çalışmak, farkındalığı yaratmak gerekir.
Pastane veya patisserie sektörü için iş bir nebze daha zordur. Hem damağa hem göze hitap edecek hem de sanal pazarda yer bulacak olmak zor bir aşamadır. Bunun için en önemli faktör web sayfanızın tasarımındaki farklılık ve özgünlük ile sağlanacak. Ekleyeceğiniz her yenilik ve değişiklik müşteri potansiyelini arttıracaktır. Bu noktada DigiWorks Team olarak bizler tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Size özel ve emsallerinden farklı tasarımımız ile pastanenize ait web sayfasını ön plana çıkarıyoruz. Tam güvenlikli ve sosyal medya ile entegre edilebilen sayfanızın hazırlanış aşamalarını takip edebiliyorsunuz. İstediğiniz kadar fotoğraf, video, slayt, kategori, sayfa ve alt sayfa oluşturabiliyorsunuz. SEO yani arama motorları uygunluğu çalıuşması sayesinde seçeceğiniz anahtar kelimeler ile google ve benzeri arama motorlarında sayfanızın üst sıralarda görünmesini sağlayarak ulaşabileceğiniz müşteri potansiyelini arttırıyoruz. Kullanımı oldukça kolay olan admin paneli sayesinde, istediğiniz kadar ekle çıkar yapabilir, istediğiniz değişikliği sağlayabilirsiniz. Mobile de uyumlu web sayfanız yayına girdikten sonra dahi, DigiWorks Team ekibi olarak teknik desteğe devam ediyoruz.