Samsun Web Tasarım

samsun-web-tasarim

Samsun Web Tasarım

15.9.2017 17:15:02

Karadenizde yer alan Samsun, doğal tarihi ve kültürel zenginlikleri, deniz, kara, hava, demiryolu ulaşım olanakları ile bölgenin turizm potansiyeli en yüksek kentlerinden biridir. Anadolu'nun savunulmasını planlamak için Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da gittiği Samsun,  Kurtuluş Savaşı'nın başladığı yer olma özelliği ile önemini her daim korumuştur. Samsun İli doğal bitki örtüsü açısından zengindir. Kızılırmak sulak alanı; eko sistemi biyolojik çeşitlilik açısından son derece zengindir. Samsun ili orman bakımından zengin olan illerimizden biridir.
İlk Tunç çağı yerleşmeleri olan Tepecik, Kilise Tepe, Tünbü Tepe höyüklerini barındıran şehirde, 1206 yılında yapılan Göğceli Cami Anadolu ahşap mimarisinin en güzel örneklerinden biri olup, yapım aşamasında hiç çivi kullanılmamıştır. Yöreye ait yemekler arasında Tir ,Yer Pancarı, Mısır Çorbası, Mercimekli Bulgur Pilavı, Yoğurtlu Çorba, Keşkek, Karalahana Çorbası, Hamsili Ekmek, Hamsili Pilav ve Kocakarı Gerdanı (Burma) sayılabilir. 
Şehrin ekonomisi genel olarak tarıma dayalıdır. 1970'den sonra hızla gelişen sanayi günümüzde büyük bir güce sahiptir.  Şehirde 10dan fazla işçi çalıştıran 500den fazla sanayi kuruluşu bulunmaktadır.
Türkiye ekonomi ve ticaretini en önemli merkezlerinden olan Samsun bu konumunun getirdiği farkındalık ile web üzerinde bir isme ve özgünlüğe sahip olmak, doğru SEO hizmeti ve Web Tasarımı ile gerçekleşmektedir. Samsun Web Tasarımı ve Samsun SEO Hizmetleri veren ekibimiz DigiWorks Team bu noktada ihtiyacınız olan profesyonellikle çalışmaktadır.
Samsun Web Tasarım firmaları arasında bulunan ekibimiz Samsun SEO hizmetleri yanı sıra, mobil arayüz ve yazılım, web sitesi, sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer alma gibi hizmetleri sağlamaktadır. Böylece firmnızın gereken değere sanal pazar üzerinde de kavuşmasını sağlıyoruz. Sizlerde Samsun Web Tasarım ve Samsun SEO Hizmeti konusunda hizmet almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.