Şanlıurfa Web Tasarım

sanliurfa-web-tasarim

Şanlıurfa Web Tasarım

15.9.2017 17:17:19

Hz. İbrahim'in doğduğu, Hz. Eyyüb'ün yaşadığı, Hz. İsa tarafından kutsanan kent olarak bilinen Şanlıurfanın tarihi 9bin yıl öncesine dayanır. Şehir bütünüyle tarihi eser görünümündedir. Peygamberler şehri diye anılan Urfa’nın 8000 yıl öncesine kadar uzanan zengin bir târihi vardır. Hatta Hz. Adem ile Havva’nın bir müddet  Şanlıurfada kaldığı rivayet edilir. Arap tarihçilerine göre büyük tufandan sonra Hz. Nuh tarafından kurulan 18 şehirden biri de Şanlıurfa’dır. Böylece Şanlıurfa ilk yerleşim merkezlerinden biridir. Kuruluşundan bu yana Şanlıurfa, yüzlerce efsane ve hikayeye konu olmuştur. Yemek kültürü oldukça zengin olan Şanlırfa'da Ayran çorbası, çağala aşı, pakla aşı, sarımsak aşı, isot çömleği, has (marul) dolması, mumbar, acır bastırması, masluka, lebeni, borani, duvakli pilav, etli köfte (çiğ köfte), haş haş kebabı, kemeli kebap, tike kebabı, tepsi kebabı, frenkli (domatesli) kebap, kemeli cacık, bostana, koruk salatası, katmer, aşir aşı, palıza geleneksel yöresel yemekleridir.
Ekonomi geniş ölçüde tarıma dayanır. Geri kalan pay turizm ve sanayi arasındadır. Şanlıurfanın değerlerinin duyurulmasında web oldukça etkili olmuştur. Bu zorlu pazarda yer edinmenin ilk kuralı elbetteki doğru web kullanımı ile sağlanır. Şanlıurfa Web Tasarımı ve Şanlıurfa SEO Hizmetleri veren firmalar arasında yer alan firmamız DigiWorks Team ile doğru hizmeti almak mümkün. Şanlıurfa Web Tasarımı ve Şanlıurfa SEO Hizmetleri veren DigiWorks Team mobil arayüz ve uygulamalar, web tasarım ve yazılımları, Seo hizmeti ile sitelerin arama motorlarında firmanızın üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.
Sizlerde markanızın ve firmanızın kaliteli hizmeti almasını sağlamak,Şanlıurfa Web Tasarımı ve Şanlıurfa SEO Hizmetleri konusunda doğru adımları atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.