Şırnak Web Tasarım

sirnak-web-tasarim

Şırnak Web Tasarım

15.9.2017 17:18:11

Osmanlı döneminde köy olan Şırnak, 1927 yılında Siirt' e bağlı ilçe, 1990 yılında ise şehir olmuştur. Hemen hemen tamamı dağlarla kaplıdır. Yüksek olduğundan, yaban hayata elverişli olup bir çok nadir yabanıl türü barındırmaktadır. Hakkında yeterli yazılı kaynak bulunmayan Şırnak’ın tarihi gelişimi Hakkari, Siirt ve Mardin tarihiyle aynıdır. 
Ekonomisi tarım ve ticarete dayalıdır. Kırsal kesimde başlıca gelir kaynağı hayvancılıktır. Yaylacılık metoduyla çok sayıda küçükbaş hayvan beslenir. Tereyağı, peynir, yün, kıl ve tiftik başlıca ürünlerdir.Tarıma elverişli arazi az olduğundan, yetiştirilen tarım ürünlerinin miktarı azdır. Başlıca tarım ürünleri buğday, mercimek, arpa, üzüm ve pamuktur. İlde hayvancılığa bağlı olarak kilim, halı, heybe ve şal dokumacılığı gelişmiştir. Şırnak şalı meşhurdur. Beytüşşebab’da dokunan yünlü ve simli kilimler dünya çapında ün kazanmıştır. Bazı bölgelerde gümüş ve bakır işlemeciliği yapılır. Bunlar web vasıtasıyla dünyanın dört bir yanına küçük çapta ihraç edilmektedir. Webi doğru kullanmak, doğru yöntem ve uygulamalar ile Şırnak  SEO Hizmeti ile istenilen sonucu almak için Şırnak Web Tasarım konusunda DigiWorks Team olarak sizlere hizmet vermekteyiz.
Şırnak Web Tasarım firmaları arasında yer alan ekibimiz Şırnak  SEO hizmeti ile sitelerin arama motorlarında firmanızın ya da markanızın üst sıralarda yer almasını sağlar. Ayrıca Şırnak Web Tasarımı ve  Şırnak SEO hizmeti arayüzleri ile firmanıza özgü bir tavır yaratarak web üzerinde profesyonel çalışmanızı, dünyanın her köşesine ulaşmanızı sağlar. Gerekli ve doğru çalışmalar ile webde de gücünüze güç katmak istiyorsanız, arama motorlarında firmanızın üst sıralarda yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.