Tokat Web Tasarım

tokat-web-tasarim

Tokat Web Tasarım

15.9.2017 17:19:31

Karadeniz bölgesinin iç anadoluya olan sınırında bulunan Tokat, 3Bin yıllık geçmişiyle bir çok meeniyete ev sahipliği yapmıştır. Türkiyenin en çok türbeye sahip olan kentlerinden biridir. Tokat, Kelkit, Yeşilırmak ve Çekerek Nehri boyunca kurulan Hitit, Frig yerleşim alanları M.Ö. 5bin-3bin yılları arasında yüksek düzeyde kültür ve sanat yaşamına sahip olmuştur. Roma ve Bizans dönemlerinden sonra Danişmend, Selçuklu, İlhanlı ve Osmanlı dönemlerini yaşamıştır. Roma İmparatoru J. Sezar Zile'de yaptığı tarihi savaştan sonra başarısını ünlü " Veni, Vidi, Vici" (Geldim, Gördüm, Yendim.) şeklindeki mesajını Dünyaya buradan duyurmuştur. Bu sözünün yazıldığı taş halen Zile Kalesinde bulunmaktadır. 
Tokat'ın yemek kültürü de oldukça zengindir. Tokat Kebabı, Etli Dolma, Bakla Dolması, Keşkek, Gendüme Çorbası, Bacaklı Çorba, Cevizli Çörek, Bezli Sucuk, Bat gibi yemeklerin yanında Tokat şarabı da sofralara ayrı bir lezzet katmaktadır. Özellikle dünyada sadece Tokat'ta üretilen Mahlep şarabının içimi ayrı bir zevktir.
Asma yapraklarıyla ünlü şehrin ovalarında hayvan yetiştiriciliği de ön plandadır. Tokat’ın verimli ovalarında her çeşit ürün yetiştirilir. Tokat ili mâdenler bakımından da zengin sayılır. İl dâhilinde betonit, antimon, oniks, krom ve kömür çıkarılır. Antimon yalıtıcı ve yüksek sıcaklığa dayanıklı bir mâdendir. Sanayi gelişimi hızla devam etmektedir. Tütün, gıda, taş ve toprak sektörlerinde büyüme gösteren sanayi ihracata yatkındır. Böylesine büyük, gelişmekte olan bir ekonomide bu teknoloji şartları altında yer bulmanın en önemli unsuru web üzerindeki konumunuz olacaktır. 
Tokat Web Tasarım ve Tokat SEO Hizmetleri veren firmalar arasında yer alan DigiWorks Team bu alanadaki tüm ihtiyaclarınıza cevap bulmaktadır. Tokat Web Tasarım ve yazılımları, mobil arayüz ve uygulamaları, Tokat SEO Hizmeti ile sitelerin arama motorlarında sizi, markanızı ve firmanızı üst sıralara taşıyarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Sizlerde Tokat Web Tasarım ve Tokat SEO Hizmetleri doğru ve kaliteli hizmeti almak istiyorsanız DigiWorks Team ile iletişime geçebilirsiniz.