Zonguldak Web Tasarım

zonguldak-web-tasarim

Zonguldak Web Tasarım

15.9.2017 17:33:41

Zengin tarihi bir geçmişi olan göz alabildiğince yeşili, bin yıllık mağaraları, doğal ve tarihi güzellikleriyle Zonguldak Karadeniz bölgesinde bulunan bir ildir. Engebeli bir arazi üzerine kurulmuş olan şehrin topraklarının önemli bir kısmı, akarsu vadileriyle yer yer derin bir biçimde bölünmüş alanlar ve orta yükseklikteki dağlar oluşturur. Zonguldak ve çevresi; Hitit, Frig, Pers, Roma, Bizans, Selçuklu, Danişmend, Candaroğulları ve Osmanlı dönemleri yaşamıştır. Su böreği, kabaklı börek, bazlama, cizleme, gözleme, kömeç ekmeği, pide türleri, tarhana çorbası, uğmaç çorbası, göce çorbası, malayı yöresel yemekler arasında sayabiliriz.
Zonguldak'ın ekonomisi madenciliğe ve sanayiye dayanır. Ormancılık, hayvancılık ve tarla tarımı ikinci önemli ekonomik güçtür. Şehir içinde zengin kömür (kara elmas) yatakları bulunur. Bunlara dayalı demir-çelik fabrikaları ve bunlara bağlı yan sanayi ekonominin kaynağıdır. Zonguldak bir nevi işçi şehridir. Zonguldak ilinde balıkçılık da önemli yer tutar. Zonguldak ve Bartın kıyılarının açıkları hamsi sürülerinin yuvalandığı yerlerdir.
Hızla gelişen ekonomosi, büyüyen sanayisi ve kara elması ile şehrin webdeki yeri mühimdir. Bu noktada bizler Zonguldak Web Tasarım ve Zonguldak SEO Hizmeti konusunda DigiWorks Team olarak tüm ihtiyaçlarınızı belirleyerek kısa sürede sizleri hayal ettiğiniz noktaya taşıyoruz. Zonguldak Web Tasarım ve Zonguldak SEO Hizmetleri firmaları arasında yer alan DigiWorks Team profesyonel ekibi ile mobil uygulama ve arayüz, web tasarımı, SEO hizmeti ile sitelerin arama motorlarında markanızı ve  firmanızı üst sıralara taşıyacaktır. Sizlerde doğru Zonguldak Web Tasarım ve Zonguldak SEO Hizmetlerini almak için DigiWorks Team ile iletişime geçiniz.